Кошик
686 відгуків
+380505662937
+380505662937
+380505662937
Viber и Мобильный
+380639870858
Мобильный
+380689434094
Мобильный

Шведські стінки

Шведська стінка – це, відмінний фітнес ― куточок для дітей, дорослих і професійних спортсменів.

Виберете для себе, яка саме шведська стінка буде відповідати вашим бажанням, запитам і потребам, досвідчені фахівці нашої компанії "Спортмайданчик" допоможуть вам зробити правильний вибір.

        Дорослі і професійні, спортивні шведські стінки, для тих,хто збирається серйозно зайнятися своїм тілом, відмінно підійдуть стінки фірми LADAS ― це "Ladas Energy", "Shadas" і "Fitness Pro". Всі представлені стінки мають на додачу до базової гімнастичній стінці турнік на звичайний і широкий хват ― бруси, суміщені зі стійками під штангу, підлокітниками для можливості виконання вправ для гойдання нижніх відділів м'язів преса і лавку для пресу з валиками під ноги, для виконання вправи, спрямованого на хитання верхніх відділів м'язів преса. Кожна модель шведської стінки має свої конструктивні особливості, тому найкращим варіантом буде при прийнятті рішення про те, яку ж шведську стінку краще всього придбати ― це професійна консультація з фахівцями нашої компанії "Спортмайданчик". Наша компанія "Спортмайданчик" піклується про своїх клієнтів, грунтуючись на чесності, порядності і професіоналізмі і має офіційну гарантію від всіх виробників і 15 річний досвід роботи.

          Дитячо ― дорослі шведські стінки. Кращими стінками стануть "LADAS СТЧ Чемпіон з матом в подарунок", "LADAS СТЧ Чемпіон ― Гладіатор з матом в подарунок", "LADAS СТ Demos c матом у подарунок". Фірма LADAS представляє різні моделі шведських стінок "Чемпіон" це самий оптимальний і раціональний вибір для всієї родини, з позиції співвідношення ціна, якість і функціональність. В стінках модельного ряду "Чемпіон" турнік з функцією широкого хвата має допустиме навантаження до 120 кг, комплект навісного обладнання для маленьких діток (канат, кільця і мотузкові сходи) забезпечить їм чимало цікавих занять, ігор і турбот, якраз те що треба для загального фізичного розвитку підростаючих маленьких спортсменів. До доросло-дитячим стінок в комплект входить мат, є безліч різних моделей матів, як для самих маленьких діток, так само для дітей постарше і звичайно для дорослих, посиленою щільності. Все Мати, які не по акції оснащені не сіліконовим наповнювачем, а пенополеуританом вторинного спінювання, це нова прогресивна технологія, яка ефективно знижує можливий ризик травмоопастности, як у дітей, так і дорослих. В стінку «LADAS СТЧ Чемпіон» ще, крім стандартних брусів зі стійками під штангу і підлокітниками для виконання вправ, спрямованих на накачування нижніх відділів м'язів преса, входить і лавка для преса з валиками під ноги, яка може ставитися в двох положеннях, що дозволяє накачувати верхні відділи м'язів преса і ставитися положенням лавки для жиму лежачи штанги, зі спеціально передбаченої відкидною ніжкою, для цього ще необхідно встановити бруси в положення стійок для штангу-це як раз робить цю модель стінки цікавою для дорослих і дітей, коли вони виростуть, що робить цю стінку дійсно домашнім фітнес спорт куточком для всієї родини, вона буде корисна всім, а так як вона повністю металева, то про питання зносостійкості можна не турбується, професійні проэктировщики на заводі фірми LADAS подбали про кожній дрібниці. Саме тому шведська стінка "LADAS СТЧ Чемпіон" користується такою величезною популярністю.

         Дитячі шведські стінки - це "Кіндер з матом у подарунок" і "Малюк з матом у подарунок". Яскравий колір, комплект навісного обладнання (канат, кільця і мотузкові сходи) викликають у дітей інтерес до спорту вже з ранніх років. Турнік на дитячих стінках має допустима вага до 120 кілограмів, при правильно встановленому стінному кріпленні в чотирьох точках на вісім анкерів, так що за безпеку дитини турбуватися немає причини, а мат в подарунок повністю розвіє всі ваші сумніви. На дитячих стінках, як і на дорослих присутня функція вузького і широкого хвата. А якщо у Вас виникли додаткові питання, то за контактними телефонами, вказаними на сайті кваліфіковані фахівці інтернет-магазину "Спортмайданчик" завжди із задоволенням відповідять на всі питання, що цікавлять Вас.

Інтернет-магазин "Спортмайданчик" піклується про своїх клієнтів, грунтуючись на чесності, порядності і порфессионализме виробленому за 15 років.

Офіційна гарантія від виробника надає тільки позитивні емоції і спокій за свій вибір.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
теги #шведская_стенка #спорттовари #спортмайданчик #турнік #шведскаястенка #ладас #чемпіон #веревочнаялестница #гиманстическиекольца #спорт #домашняялестница #спорткомплекс #детскийуголок #спортивныйуголок #детскийспорткомплекс #спортивныйкомплекс #Україна #Харків #придбати #Київ #Одеса #Дніпропетровськ #Львів #Иванофраковск #Луцьк #Чернівці #Суми #Полтава #Миколаїв #Кіровоград #Миргород #Чернігів #Тернопіль #Ужгород #Вінниця #Хмельницький #Ямпіль #Донецьк #Маріуполь #Лозова #Мукачево #Житомир #ladas #chempion #spormaidanchik #sport #придбати #тренажер #фітнес #спортивноеоборудование